Kolczyki z kamieniami – zawsze modny dodatek

Kolczyki z kamieniami, w zależności od wzoru i modelu mogą być eleganckie, pasujące tylko do stylizacji wieczorowych lub delikatne, które pasują do strojów codziennych. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji kolczyków, które są najbardziej pożądane.

Kolczyki z diamentami

Nie od dziś wiadomo, że diament to najlepszy przyjaciel kobiety. Jest on bardzo rzadkim minerałem, a co za tym idzie dużo droższy od pozostałych kamieni, a tym samym wyjątkowy. Kolczyki z diamentami są zawsze modne. Nie ma znaczenia, jaki jest wzór kolczyków, ponieważ mimo wszystko są wyjątkowe i zauważalne. Takie kolczyki z pewnością chciałaby mieć każda kobieta.

Kolczyki z brylantem

Tak naprawdę brylant to oszlifowany diament. Tak jak diament, brylant jest dużo droższy od pozostałych kamieni szlachetnych. Kolczyki z brylantem są bardzo ekskluzywną biżuterią i równie pożądaną, jak te z diamentami. Można je nosić zarówno w dzień, jak i do wieczornych stylizacji.

Kolczyki z rubinem

Kolczyki z rubinem są bardzo kobiece, a ich kolor przechodzi od różowego po krwistoczerwony. Kamień ten jest równie pożądany, jak diamenty i często wybierają go gwiazdy światowej sławy. Do sukni wieczorowej idealnie pasują kolczyki z rubinem otoczone cyrkoniami. Na co dzień super sprawdzą się kolczyki z samym rubinem.

Kolczyki z szafirem

Szafir również jest rzadkim minerałem. Mówi się, że szafir jest kolorem królewskim, a to za sprawą jego przepięknego niebieskiego koloru. Wszelkie odcienie szafiru są piękne, a jeszcze piękniej prezentują się na kolczykach. Kolczyki z szafirem pasują każdej kobiecie, ale tylko do kreacji wieczorowych.

Kolczyki ze szmaragdem

Szmaragd, tzw. zielony klejnot, przechodzący od jasnej zieleni po tę ciemną. Kobiety rzadko decydują się na biżuterię w kolorze zielonym, a szkoda. Kolczyki szmaragd ostatnio stały się modne właśnie za sprawą swojego koloru. Kolczyki ze szmaragdem idealnie będą pasować do stylizacji w jasnych barwach.

 

Zadzwoń:
+48 609 814 008

Zobacz stronę:
https://www.beryl.pl/wydarzenia
kolczyki szmaragd