LED lustro do makijażu – nowoczesne lustra LED

Podstawą wykonania makijażu jest odpowiednie oświetlenie. I nie chodzi tutaj tylko o oświetlenie naturalne, bo do takiego nie zawsze mamy dostęp, ale również o to sztuczne. Najwygodniejszą formą takiego światła są podświetlane lustra.

 

Podstawą tych luster jest oświetlenie LED, które zazwyczaj wbudowane jest w ramę lustra, często także w jego taflę. W takim przypadku wbudowane oświetlenie LED równomiernie oświetla lustro i nie razi w oczy. Poza tym, takie rozwiązanie to również oszczędność miejsca, ponieważ nie ma potrzeby montowania dodatkowego oświetlenia. Takie LED lustro do makijażu jest idealnie do tego stworzone.

 

 

LED lustro do makijażu – podświetlane lustra do makijażu

 

Bez względu czy zdecydujesz się na lustro ścienne, czy przenośne, np. takie jak to https://maniolo.pl/led-lustro-do-makijazu-z-oswietleniem-ekran-dotykowy-lusterko-biurkowe-usb-wymagalny-podrozy-skladany-profesjonalne-do-makijazu-w-lazience-piekno-lusterka/, musisz pamiętać o odpowiednim jego doświetleniu, które zdecydowanie ułatwi wykonywanie make-upu. Ścienne lustra zazwyczaj podłączone są do zasilania sieciowego i włączane tradycyjnym włącznikiem. Przenośne lustra w dużej mierze posiadają zasilanie bateryjne.

 

Na rynku znaleźć można lustra z oświetleniem na tradycyjne baterie lub ładowane USB. Zazwyczaj diody LED umieszczone są wokół lustra i są one energooszczędne, więc nie ma się co martwić o baterie, że co chwila trzeba je będzie wymieniać. Pamiętać również należy o odpowiednim doborze koloru światła. Tak naprawdę niezależnie od tego, jak dużo włożysz wysiłku i serca w wykonanie makijażu, złe oświetlenie może zupełnie popsuć efekt, o czym zapewne przekonasz się dopiero po wyjściu na światło dzienne. Dlatego tak istotne jest, by lustra do makijażu oświetlane były kolorem neutralnym, które jest bardzo zbliżony do światła dziennego. Przy takim oświetleniu z łatwością dojrzysz wszystkie niedoskonałości i w porę nad nimi zapanujesz.

 

Duży wybór przenośnych luster znajdziesz na https://maniolo.pl/lustra/

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/lustra/ ,  https://rerekum.com/pl/lustra/ ,  https://oyalza.com/pl/lustra/ ,  https://delalvar.com/pl/lustra/ , https://vonshu.com/pl/lustra/ , https://unabigo.com/pl/lustra/