Pomysł na prezent dla miłośniczki manicure

Co kupić osobie, która amatorsko zajmuje się manicure? Jakie akcesoria do robienia manicure można zapakować pod choinkę manicurmaniaczce? Zapraszamy do przejrzenia naszych pomysłów, które są jednocześnie małym przeglądem nowości rynkowych!

Zestaw do manicure tytanowego dla początkujących

Paznokcie tytanowe są tak mocne jak paznokcie hybrydowe, ale robi się je bez użycia lampy UV czy LED. Dzięki temu, lakiery tytanowe do paznokci zyskały sobie miano zdrowszych od lakierów hybrydowych. Do zrobienia manicure tytanowego potrzebna jest jedynie baza, proszek w kolorze, w którym chcemy mieć paznokcie, a także top coat. Komplet możemy zorganizować samodzielnie lub kupić gotowy zestaw do manicure tytanowego na prezent w sklepie Cuccio.pl. Za pomocą manicure tytanowego można paznokcie też wydłużyć.

Odżywki do paznokci

Każda miłośniczka robienia manicure wie, jak ważne jest dbanie o kondycję skóry wokół paznokci. Im więcej zabiegów manicure wykonujemy, tym bardziej narażamy zarówno paznokcie, jak i skórę wokół paznokci na nadmierne wysuszenie. Aby zapobiec temu zjawisku, konieczne jest regularne stosowanie dobrej jakości maski na dłonie, oliwki na skórki wokół paznokci, czy maści do rąk, która będzie silnie nawilżać. Dodatkowo, ofiarowując prezent w zimie, dodajmy do zestawu krem ochronny, które zapobiegnie wysuszeniu skóry wskutek mrozu.

Zestawy lakierów do paznokci

Kupowanie lakieru do paznokci kobiecie, która od lat eksperymentuje z robieniem manicure jest ryzykowne. Istnieje możliwość, że kupimy te kolory, które zostały już przez obdarowywaną osobę już dawno sprawdzone. Praktyka jednak pokazuje, że oferta rynkowa jest tutaj tak duża, że nawet osoby z dużym doświadczeniem mogą zostać zaskoczone. Kupując prezent, warto celować tutaj w nowości rynkowe lub zrobić mały wywiad i uzyskać informacje o marce, z którą obdarowywana przez nas osoba nie miała jeszcze doświadczeń. Nawet doskonale znany kolor będzie wyglądał niekiedy w zaskakująco nowy sposób, jeśli będzie pochodził od innej marki niż ta, do której się przyzwyczaiłyśmy.

Kuferek na kosmetyki

Jeśli jednak nie przemawia do nas wizja kupowania kolejnych lakierów do paznokci dla osoby, która ma ich już milion, możemy postawić na akcesoria, które pozwolą wygodnie te lakiery do paznokci sklep przechowywać. Są to specjalne kuferki, organizery, czy nawet biurka i regaliki na lakiery. Sklepy internetowe z akcesoriami do robienia manicure mają ogromny wybór w tym zakresie. Najmocniejsze obecnie są kuferki, które przypominają te używane na planach filmowych: srebrne i błyszczące.