Pielęgnacja włosów

Jesteś fanką akcesoriów i kosmetyków do włosów? Jeśli tak, to tych rzeczy nie powinno braknąć w Twojej kosmetyczce! Zobacz, co każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji.

Kosmetyki do włosów to nie tylko szampony

Oprócz szamponów i odżywek w kosmetyczce kobiety dbającej o swoje włosy powinien znaleźć się przede wszystkim kosmetyk termoochronny. Kiedy używasz prostownicy, suszarki lub lokówki takie kosmetyki są niezbędne. Spray taki chroni twoje włosy przed nagrzewaniem i dodatkowo je wzmacnia.

Ponadto dobrze jest zainwestować w dobry suchy szampon, który uratuje Cię w nagłych sytuacjach, kiedy to musisz świetnie wyglądać. A może jesteś fanką fal i loków? Jeśli tak wyposaż się w specjalną odżywkę, która je ujarzmi oraz podkreśli skręt.

Poza odpowiednimi kosmetykami przydadzą się również różne akcesoria. Dobrą inwestycją jest odpowiednia szczotka, którą można czesać włosy również na mokro. Fajną opcją jest także szczotka z otworami z tyłu, którą ułożysz włosy podczas suszenia. Do modelowania przyda Ci się szczotka okrągła. Jeśli wiążesz włosy, to Twoim must have jest sprężysta gumka, która nie szarpie i nie wyrywa włosów, a jeśli dobierzesz odpowiedni kolor stanie się niewidoczna na Twoich włosach, a jeśli lubisz nosić kok koniecznie kup do niego specjalny twister.

Zapewne posiadasz już standardowe akcesoria do stylizacji i pielęgnacji włosów jak klasyczna prostownica, ale może jeszcze chcesz coś mieć? Warto zwrócić uwagę na prostownicę o zaokrąglonej budowie, która może służyć zarówno do prostowania, jak i do falowania włosów. Ciekawą opcją są również lokówki z wymiennymi końcówkami, dzięki czemu mamy wiele możliwości do stylizacji. Ostatni hit sezonów to lokówka buble, dzięki której stworzysz loczki i fale o mocnym skręcie, a jeśli cenisz sobie oszczędność czasu i wysiłku zainwestuj w lokówkę automatyczną. Co więcej, jeśli dużo podróżujesz, idealną opcją dla Ciebie będzie prostownica lub lokówka turystyczna.

Więcej: https://shopcode.pl/kategoria-produktu/zdrowie-i-uroda/makijaz-wlosy-paznokcie/