Jakie efekty pozwala osiągnąć metoda keratynowa?

Pomimo, że w ostatnich latach branża medycyny estetycznej przeżywa niespotykany dotąd rozwój, a konsumenci zainteresowani poprawą wyglądu swojej fryzury poprzez jej zauważalne pogrubienie czy też zwiększenie jej długości wybierać mogą z szerokiego spektrum dostępnych metod, to jednak w dalszym ciągu zauważyć można sentyment do rozwiązań sprawdzonych, dostępnych już od wielu lat. Możemy bez cienia wątpliwości stwierdzić, że znaczna część naszych klientów dalej wyraża żywe zainteresowanie zabiegami keratynowymi.

Zauważyć należy, że rzeczony sposób cieszy się największym zainteresowaniem wśród przedstawicielek płci pięknej, które nie chcą czekać długich miesięcy do momentu, aż ich uczesanie osiągnie spodziewaną długość czy grubość i postanawiają procedurę tę przyspieszyć. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu specjalistycznych zgrzewarek, dzięki którym połączenie wybranych przez konsumenta pasemek przy pomocy niewielkich keratynowych zgrzewów możliwe jest w zaledwie kilkanaście minut, a dodatkowo bez jakiegokolwiek negatywnego wpływu na strukturę włosów lub skórę głowy.

Doświadczenie naszych specjalistów oraz wykorzystywany sprzęt z najwyższej półki to gwarancja, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani rezultatem zabiegu. Zapewniamy także, że będzie on utrzymywał się przez kilka do kilkunastu kolejnych tygodni bez ryzyka, że poszczególne pasemka zaczną się przemieszczać czy odpadać. Najwyższa jakość sprawiła, że zaufało nam bardzo wielu konsumentów mających niekorzystne doświadczenia z innymi salonami oraz zakładami medycyny estetycznej. Postanowili oni powierzyć swoje włosy właśnie nam i jak mówią – nie żałują oni tej decyzji.

Spektakularny efekt dłuższych i zdrowszych włosów osiągany jest także dzięki specyfice wyrobów stosowanych przez nas podczas przeprowadzania zagęszczania włosów metodą keratynową. Poszczególne pasemka wykonane z włosia naturalnego lub też powstające na bazie doskonałej jakości włókien syntetycznych są niezwykle cienkie, co sprawia, że po przymocowaniu do włosów naturalnych nie obciążają one ich nadmiernie, a więc nie występuje prawdopodobieństwo nadmiernego ich wypadania czy też zwiększenia łamliwości.

Aby wzmocnić fryzurę po zakończeniu terapii, naszym klientom polecić możemy renomowane kosmetyki i środki stylizacyjne, których stosowanie może jeszcze bardziej przedłużyć żywotność systemu oraz sprawić, że będzie on cieszył oko nawet przez kilka miesięcy. Zapraszamy do nas także w sytuacji, gdy zauważą Państwo, że keratynowe zgrzewy ulegają z czasem osłabieniu – wzmocnimy je lub też usuniemy określone pasemka, zastępując je nowymi i wytrzymalszymi. Z przyjemnością informujemy, że nasze portfolio obfituje także we wszelkiej maści akcesoria dla posiadaczy peruk i systemów uzupełnień włosów dzięki którym wyglądają one jeszcze bardziej okazale i modnie.