Kurtki brandit – jak się ubrać na wyprawę w góry?

Planując wyprawę w góry, nie daj się zwieść panującej pogodzie. Warunki atmosferyczne w górach potrafią się niespodziewanie zmienić, więc przygotowując się do wyjścia w góry, należy odpowiednio się ubrać, by być gotowym na różne ewentualności. Z pewnością podstawowym elementem takiego obioru muszą być wygodne buty oraz dobrej jakości kurtka. Jaką wybrać, aby zapewniała odpowiedni komfort i była uniwersalna?

Kurtki brandit – bez dobrej kurtki ani rusz

Podczas wyprawy w góry dobrej jakości kurtka to podstawa. Nawet w okresie letnim pogoda potrafi zmienić się diametralnie i kurtka w plecaku, powinna być obowiązkowym wyposażeniem dla każdego turysty. W okresie letnim przyda się kurtka przeciwdeszczowa, z kolei na wyprawy w zimie koniecznie wybierzmy wysokiej jakości ocieplaną kurtkę, dobrze izolującą od zimna. W ofercie sklepów survivalowych czy militarnych znajdziemy szeroki wybór wysokiej jakości kurtek na tego typu wyprawy. Na górskie wyjście doskonale sprawdzą się kurtki brandit. Są odporne na deszcz, śnieg i mróz. Posiadają sporo kieszeni oraz ciepły kaptur, który będzie bardzo przydatny podczas tego typu wypraw. Wykonane w całości z bawełny nie tylko dobrze izolują od czynników atmosferycznych, ale także odprowadzają pot i wilgoć.

Kurtki brandit – na jaki model się zdecydować?

Szeroki wybór modeli kurtek survivalowych sprawia, że każdy odnajdzie dla siebie idealny fason. Wszystkie są odporne na deszcz, śnieg i mróz, posiadają ściągacze, dzięki czemu można dopasować kurtkę do swoich potrzeb. Większość z nich jest wielosezonowa, więc ich zakup posłuży nam na lata.

Zadzwoń:
+48
508 624 135

Zobacz stronę:
https://www.morowo.com.pl/militaria
”kurtki

Dojazd: