Kurs na trenera personalnego – Warszawa

Szukasz gdzie zrobić kurs na trenera personalnego?

Obecnie najcięższy jest wybór, ciężko jest zaufać nowych firmom. Najlepiej kierować się do takich z doświadczeniem, zapleczem i wykwalifikowaną kardą. Klikając w link kurs na trenera personalnego Warszawa wejdziesz na stronę AMSu. Organizują oni kursy i szkolenia w największych miastach w całej Polsce. Jeśli szukasz miejsca gdzie kurs będzie przeprowadzony profesjonalnie zaufaj firmie, która na rynku jest najdłużej. Kurs trenera to aż 63 godziny wykładów, zajęć i ponad połowa zajęć praktycznych na których zdobywa się wiedzę praktyczną i doświadczenie niezbędne w późniejszej pracy w zawodzie. Należy unikać miejsc gdzie oferowane są kursy jednodniowe albo internetowe bo żaden pracodawca nie uzna takiego certyfikatu.

Uprawnienia

Po kursie w AMS otrzymuje się certyfikat potwierdzający umiejętności i uczestnictwo w kursi, wydawany jest w dwóch językach i otwiera drogę na rynek europejski. Z takimi kwalifikacjami nie musimy ograniczać naszej działalności do poziomu kraju lecz możemy ją rozszerzyć na cały kontynent a nawet świat. Jeżeli będziemy się dalej rozwijać możemy udać się na szkolenia z zakresu dietetyki, metod treningowych czy fitnessu, które poprawią naszą wiedzę i pozwolą profesjonalniej prowadzić klientów.

Praca jako trener

Trener personalny zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem klientów podczas treningów. Ponad to może prowadzić ich internetowo lub sprzedawać gotowe plany treningowe. Bardziej profesjonalne będzie układanie planów treningowych pod cele u preferencje klientów. Należy uwzględniać w nim plan żywieniowy, choroby i urazy klienta oraz jego możliwości do ćwiczeń. Najważniejszy jest wywiad, który pozwala ocenić w jaki sposób można ćwiczyć z klientem.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *