Zestawy biżuterii – celebrytka

Celebrytka – krótki łańcuszek, to niewątpliwy hit ostatnich lat. Pożądana przez każdą kobietę, znalazła swoje miejsce w zbiorach zestawów biżuterii. Zastanawiacie się, skąd ten niewinny łańcuszek wziął nazwę? Otóż zawdzięcza ją gwiazdom telewizyjnym i celebrytkom. Tak celebrytkom, które mocno pokochały tę biżuterię.

Na pozór niewinny i skromny łańcuszek potrafi w ciekawy sposób podkreślić nie tylko strój kobiety, ale także jej nastrój czy emocje, a nawet zainteresowania. Wszystko to za sprawą dołączonych do niej zawieszek. Celebrytka, na tyle urzeka swoją prostotą, że niemalże każda kobieta ma ją w swoich zasobach biżuterii, chociażby jeden taki wisiorek.

Zestawy biżuterii – co wyróżnia celebrytkę od innych naszyjników

Celebrytka, to nic innego jak krótki i cienki łańcuszek, który dzięki swojej delikatności pasuje i na wielkie wyjście, i do pracy, i nawet z dresem wygląda pięknie. Dlatego nie ma co się dziwić, że kobiety pokochały prostotę tych wisiorków. Dodatkowo zawieszki przełamują tę prostotę, a jednocześnie odzwierciedlają ich nastrój i upodobania.

Bogaty wybór celebrytek wraz z zawieszkami sprawia, że trudno zdecydować się na konkretny model. Z tego względu kobiety często decydują się na kilka sztuk, poza tym łącząc je w zestawy biżuterii z bransoletkami i kolczykami. Takie zestawy biżuterii noszone po kilka sztuk naraz bardzo ciekawie wyglądają, zwłaszcza w modnych stylizacjach. Poza tym uniwersalność takich zestawów sprawia, że są jedyne w swoim rodzaju, a to oczywiście ich dodatkowa zaleta.

Bogaty wybór zestawów biżuterii, jak i celebrytek znajdziesz na maniolo.pl